BERBEĆ STUDIO

                 Firmę założyłem w 1991 roku w Starogardzie Gdańskim w formie jednoosobowej. Początki swojej działalności opierałem na kamerze VHS M25 Panasonic i magnetowidzie J45 tego samego producenta. Przez wszystkie lata ciężko pracując i nabierając doświadczenia "usprzętowiłem" warsztat pracy, w którym obecnie posiadam własne zaplecze działalności reklamowej i wszelkie możliwości edycyjne materiału wideo, grafiki 3D i animacji.

                 Nabyte doświadczenie po tylu latach pracy z wideo dają podstawy do właściwych postrzegań artystycznych wykonywanych prac oraz dużych umiejętności technicznych z tym związanych. Kilkunastoletnia praktyka oraz nieustanne inwestycje doprowadziły mnie do osiągnięcia takich możliwości technicznych, ktore wymagane są obecnie przez większość stacji telewizyjnych.

                 Ostatnio dodatkową oferą mojego STUDIO jest reżyseria i projektowanie prezentacji multimedialnych na krążkach CD, lub w formie wygaszaczy ekranów. Swego rodzaju prezentację stanowi również strona internetowa sieci WWW, którą właśnie Państwo oglądacie. Ta oferta stanowi najnowszą dziedzinę szeroko pojętych usług reklamowych i pozwala skutecznie promować Państwa przedsięwzięcia. Poprzez połączenie animacji, filmu, fotografii, grafiki i muzyki uzyskujemy nowoczesny produkt wspierania działań marketingowych.

                 Brak rozbudowy personalnej mojej firmy pozwala mi na utrzymanie konkurencyjnych cen, jak również nie bez znaczenia jest fakt indywidualnej konsultacji ze Zleceniodawcą, pozwalającej precyzyjnie określić kształt i zakres świadczonej usługi oraz dobór metod realizacji. BERBEĆ STUDIO zdobyło sobie konkretne miejsce na rynku, a największym wyrazem uznania dla działalności mojej firmy jest fakt, że dotychczasowi klienci do niej wracają.

Copyright&Webdesign © Berbeć Studio 2003-2010