REPORTAŻE WIDEO


                 Film video stosowany jest często jako środek uzupełniający działania marketingowe, niezbędny w celu szybkiego i atrakcyjnego przedstawienia danego zagadnienia czy oferty. Oferuję realizację filmów w oparciu o wykorzystanie cyfrowej, wysokiej jakości metody zapisu i montażu w formacie Digital Video (DV).

                 Zakres produkcji wideo w ofercie dla Państwa jest bardzo szeroki i zmienia się razem z wprowadzaniem na rynek coraz to nowszych technologii marketingu i reklamy. Filmy promocyjne, czy szkoleniowe dla firm, samorządów, urzędów prezentowane odbiorcy w różnej formie, to tylko część produkcji realizowanych w mojej firmie. Oprócz oferty dla klientów instytucjonalnych, wachlarz produkcji dla osób prywatnych jest również bardzo bogaty. Zaczynając od Komunii Świętych, Studniówek przez uroczystości weselne, aż do Jubileuszy. Stosowane obecnie metody realizacyjne pozwalają wprowadzić do filmu liczne, ciekawe rozwiązania: montaż scen zawierających grafiki, wykresy, zdjęcia, napisy, animacje, liczne sposoby płynnego przenikania obrazów oraz dodawania komentarza słownego i muzyki. Montaż nieliniowy, na którym w pełni opieram swoją produkcję umożliwia zgrywanie i obróbkę scen bezpośrednio na dysku twardym komputera w jakości takiej samej jak materiał źródłowy. Przygotowany materiał filmowy na Państwa życzenie może być zapisany w postaci magnetycznej na taśmie wideo VHS, SVHS lub DV oraz na plycie CD lub DVD, umożliwiając prezentację praktycznie w każdych warunkach.

                 Gwarancją prawidłowego naświetlenia scen jest zastosowanie wielopunktowego światła halogenowego, pozwalającego na realizację zapisu w ciemnych, dużych pomieszczeniach. Wszelkie możliwe sceny filmowane są przy użyciu statywu, wpływając bezpośrednio na stabilność i jakość obrazu.


Oto niektóre propozycje z niczym nieograniczonej branży wideoreportażu:

   • filmy promocyjne
   • filmy instruktażowe
   • filmy reklamowe
   • filmy szkoleniowe
   • rejestracja koncertów
   • realizacja teledysków
   • reklamy telewizyjne
   • filmy dokumentalne
   • reportaże z uroczystości rodzinnych:
    • Chrzest Święty
    • I Komunia Święta
    • Ślub i wesele
    • Jubileusz
   • rejestracja jubileuszy miast, szkół i innych instytucji
   • reportaże ze studniówek, bali gimnazjalnych i innych wydarzeń w szkołach i przedszkolach.

FOTOGRAFIA I FOTOREPORTAŻE


A wszystko zaczęło się od:
Nasza Ola... okładki

Takie zdjęcie widzieli chyba już wszyscy w powiecie starogardzkim i co niektórzy w okolicznych. Nazwa mojej firmy związana jest właśnie z początkową jej działalnością, która w 100% opierała się właśnie na pamiątkowych fotografiach noworodków w szpitalu powiatowym. Z mojej dotychczasowej oferty w dziedzinie fotografii polecam Państwu szczególnie zdjęcia plenerowe i wyjazdowe sesje zdjęciowe nowożeńców przed lub po dniu uroczystości weselnej. Polecam również fotografie grupowe klas w szkołach, grup w przedszkolach, dzieci pierwszokomunijnych oraz przyszłych abiturientów podczas balu studniówkowego.

                 Moje umiejętności, doświadczenie zawodowe, oraz wysokiej klasy sprzęt fotograficzny są gwarancją bardzo wysokiej jakości usług. Fotografia jest dziedziną mojej działalności, która w swoisty sposób łaczy wszystkie pozostałe. Zdjęcia wykonane wysokiej klasy aparatem cyfrowym wyśmienicie nadają sią do wykorzystania w filmie, prezentacjach multimedialnych Państwa produktów, jak również do dalszej cyfrowej obróbki i archiwizacji na płytach CD.MONTAŻ WIDEO


                 Chociaż ten rodzaj działalności jest ściśle związany z szeroko pojętą produkcją wideo wykonywaną w moim studio to w tym miejscu zapraszam wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób uwiecznili swoje przygody i przeżycia na taśmie wideo i chcieliby przy pomocy profesjonalnego montażu zachować te wspomnienia w formie przypominającej filmy zawodowców o podobnej tematyce.

                 Cały proces montażu odbywa się na komputerach przy użyciu specjalistycznych kart do obróbki cyfrowego obrazu i profesjonalnego oprogramowania. Istnieje możliwość, żeby "odporni" klienci przebywali cały czas przy montażyście i na bieżąco śledzili cały proces, wnosząc przy tym swoje uwagi. "Odporni" - dlatego, że montaż "obcego" materiału jest bardziej czasochłonny od montażu scen nagranych dla wewnętrznych potrzeb firmy.

Filmy Instytutu

                 Dodatkowo film taki można wzbogacić oprawą muzyczną, lektorską, napisami i grafiką. Dobrym przykładem będzie tutaj współpraca z Instytutem Teologicznym Diecezji Pelplińskiej w Tczewie, której rozszerzany z roku na rok efekt przedstawiam obok.VCD, SVCD, DVD


Pamiątka ślubu

                 Pod tymi hasłami kryją się najnowsze w obecnych czasach formy zapisu cyfrowego obrazu wideo. Coraz niższa cena domowych, stacjonarnych odtwarzaczy DVD, oraz rosnąca popularność filmów zapisanych na płytach DVD dostępnych również w wypożyczalniach video skłania coraz więcej osób do ich zakupu zamiast nowego magnetowidu. Od niedawna zaistniała również możliwość wypalania takich płyt w mniejszych studiach filmowych, co przedtem dostępne było tylko dla dużych wytwórni filmowych.

                 Sposób odtwarzania zapisanych w tytułowych formatach płyt zależy od urządzeń, którymi Państwo dysponujecie. Nowoczesne komputery wyposażone w napęd DVD bez problemu obsługują takie płyty, jak również nowe odtwarzacze DVD "czytają" zarówno płyty DVD jak i VCD i SVCD. Różnica między nimi polega głównie na jakości zapisu, a kolejność od najbardziej do najmniej stratnej podana jest w tytule.

                 Przy dzisiejszych cenach czystych nośników DVD polecam Państwu tą formę zapisu materiału. Polecam to szczególnie tym z Państwa, którzy zdecydują się skorzystać z moich usług dotyczących samego filmowania i montażu wideo. Pozostajemy bowiem cały czas przy obrazie cyfrowym i w możliwie najlepszej jakości jest wynikowy produkt na DVD. W celach archiwizacyjnych polecam "przepisanie" swoich domowych nagrań wideo na płyty DVD i gwarantuje, że ich jakość pozostanie niezmieniona na długie lata.

Copyright&Webdesign © Berbeć Studio 2003-2010