PROMOCJA! ZADZWOŃ I ZAMÓW!

                 W czasach, w których media elektroniczne odgrywają wiodącą rolę w promowaniu i reklamowaniu produktów i usług, coraz bardziej powszechnym staje się fakt takiego właśnie działania firm, instytucji, samorządów czy podmiotów prywatnych.
                 Z takiej formy usług mojej firmy skorzystało już wiele samorządów miast i gmin Kociewia, firm prywatnych, państwowych i stowarzyszeń. Jedną z bardzo dynamicznie rozwijających się form reklamy jest krótki film reklamowy skierowany bezpośrednio do klienta w formie tzw. POS (Point Of Sale) wyświetlany bezpośrednio na LCD w sklepie, punkcie usługowym, stoisku wystawienniczym czy umieszczany w internecie. Ważna jest także reklama Outdoor wyświetlana na telebimach diodowych w strategicznych punktach coraz większej liczby miast naszego kraju. Przykłady takiej produkcji zrealizowanej w mojej firmie znajdą Państwo poniżej.
Walc angielski
 

    więcej zdjęć                 Scenariusz reportażu z tej uroczystości przyszłych maturzystów zawiera także zdjęcia ze zwykłych zajęć lekcyjnych. Film stopniowo wprowadza widza w atmosferę Balu Studniówkowego, Rozpoczyna się od "oprowadzenia" po szkole, potem klasie, skąd dopiero przenosi widza na salę balową, gdzie trwają jeszcze ostatnie przygotowania do poloneza. Każda klasa maturalna otrzymuje indywidualną wersję kasety, nawet wtedy, gdy na Balu wspólnie bawi się ich znacznie więcej. Zakończenie każdego filmu to prezentacja każdego ucznia z osobna - coś w rodzaju "tablo" - jednak w ruchomej, bardzo ciekawej formie. Cały reportaż jest jednak ukierunkowany na pamiątkę ze szkoły średniej (nie tylko z jednej klasy maturalnej). Po wielu latach od ukończenia kształcenia istotne jest przede wszystkim to, kto uczęszczał wspólnie do jednego rocznika przystępującego do matury, a nie tylko to kto uczył się w danej klasie. Zmontowany reportaż dostępny jest na kasetach video VHS, jak również na płytach DVD lub na specjalne życzenie VCD lub SVCD. 

     Kadry z planu

 
z planu...

               więcej zdjęć

 

Teledysk do utworu "Ta dziewczyna"

                 Tutaj nie będę nic opisywał. Każda taka produkcja jest bardzo indywidualna i nie istnieje żaden schemat, który można wykorzystać. Chciałbym jedynie w tym miejscu bardzo podziękować Jackowi Sadowskiemu - basiście zespołu "Leszcze" za umożliwienie mi pracy z Zespołem, za doświadczenia i naukę, jaką przez to odebrałem oraz za niesamowitą przygodę przeżytą na planach teledysków.

       Kadry z teledysku

 
z teledysku
 
 

więcej zdjęć

                  Po prawej stronie przedstawiam zdjęcia z planu bez żadnej obróbki, niektóre niewykorzystane podczas montażu, a po lewej stronie kadry z gotowego teledysku. Pierwszy prezentowany klip został nagrany do utworu "Ta dziewczyna". Premierę swoją miał tuż przed festiwalem Opole 2002 w TVP1, na którym "Leszcze" zapewne z uwagi na oryginalny teledysk :-)) zdobyły nagrodę dziennikarzy.


 

     Kadry z planu

 
kadr z planu

                 więcej zdjęć

 

Teledysk do utworu "Irena moja miłość"

                 Zdjęcia do tego teledysku w całości zrealizowaliśmy w Starogardzie Gd. Prezentuję go na drugim miejscu, ale w rzeczywistości klip powstał przed prezentowanym powyżej. Teraz to już nawet śladu nie ma po "Barze piwnym", w którym nagraliśmy część ujęć.

       Kadry z teledysku

 
kadr z teledysku
 
 

więcej zdjęć

Gotowy klip swoją premierę miał w 2001 roku w programie TVP1 "Kawa czy herbata?". Zastosowałem w nim efekt "starego filmu" - co prawda kolorowego, ale nie różniącego się bardzo od tych, produkowanych w latach 70-tych. Chcieliśmy, żeby właśnie taki nastrój panował w całym teledysku.


 

     Zdjęcia z planu

 
 
foto z planu
 

                 więcej zdjęć

   
                 Produkcja teledysków w Starogardzie Gdańskim nie należy do codzienności, dlatego podczas kilku dni zdjęciowych towarzyszyły nam różne starogardzkie media. Był Dziennik Bałtycki w osobie Macieja Jędrzyńskiego oraz ekipa Starogardzkiej Telewizji Kablowej "INFO-KAB", których na zdjęciu podczas wywiadu z zespołem uwiecznił fotograf - Tomasz Babinek. Dzięki jego fotografiom możecie Państwo spojrzeć na plan klipu nieco z boku, a przy okazji i mnie zobaczyć w pracy. Cały scenariusz teledysku (jak się okazuje na końcu - o charakterze prorodzinnym) zamyka ujęcie mojej córki pijącej mleko z (niestety współczesnej) butelki.Koncert w Radio Gdańsk
 

    więcej zdjęć


KONCERT "LIVE" w Radio Gdańsk

                 Ta realizacja stanowiła dla mnie swego rodzaju "wyzwanie". Ujęcia realizowane z trzech niezależnych kamer cyfrowych były zsynchronizowane dopiero na etapie montażu. Nagranie całości było dosyć trudne z uwagi na niewielką ilość miejsca w Radio Gdańsk, możliwą do wykorzystania przez kamerzystów. Głównym założeniem organizatorów było nagranie płyty "live" zespołu, dlatego zaproszono również publiczność, co w efekcie pomogło mi w wiernym oddaniu panującej tam atmosfery.
Strona będzie aktualizowana na bieżąco.
Copyright&Webdesign © Berbeć Studio 2003-2010